sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Binance platformu Türkiye’deki çalışmalarını yürütecek hukuk müşaviri aramaya başladı

203

Binance platformu, firmanın Türkiye içerisinde yer alan hukuki ve de yasal uyumluluk çalışmalarını yönetebilecek çok önemli bir hukuk müşaviri arayışına başladı.

Binance platformu içerisinde orta – üst düzeydeki bir yönetici pozisyonunda görev alacağı açıklanan müşavirin, firma bünyesi içerisinde yer alan ekiplere sözleşme incelemelerinin yanı sıra daha değişik hukuki hususlar hakkında danışmanlık yapması da talep ediliyor.

İlgili durumda bulunan kişi, Türkiye içerisindeki yasal uyumluluk programının gelişmesinin yanı sıra yönetiminden de sorumlu durumda bulunacak. Hukuk müşavirinin mevcut durumdaki görev tanımlarından bir tanesi, ‘yasal sorunları tespit etmenin yanı sıra yerel ekiplere de stratejik destek’ verebilmek olarak öne çıkıyor.

Yerel düzeyde bulunan çalışmalarını ardımızda bırakmış olduğumuz sene hızlandırmış olan Binance platformu, 2020 senesinin Eylül ayında Türkiye pazarı içerisinde Binance TR platformu aracılığıyla hizmet vermeye başlamıştı.

İşe alınacağı açıklanan kişinin kripto para regülasyonlarının yanı sıra Mali Eylem Görev Gücünün (FATF) önermiş olduğu standartlar da dahil olmak üzre yerel ve aynı zamanda global AML/CFT yasalarına hakim bir durumda bulunması da beklenmekte.

Düzenleyici  bir durumdaki kurumlarla eski dönemden çok daha ‘aktif’ durumda bir iletişim kurmaya başlamış oldukları yönde açıklamalarda bulunan Binance platformunun CEO’su Changpeng Zhao, kurumun içinde bulunan yasal uyumluluk ekibini büyütmeye başlamış olduklarını da açıkça ifade etmişti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.