sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Çin Merkez Bankası kripto paralarla alakalı yoğun mücadelesini tamamladı

48

Çin Merkez Bankası (PBoC), kripto paralarla alakalı işlemlere karşı ülkenin tamamında başlatılmış olan yoğun mücadelenin başarılı bir şekilde tamamlandığını açıklamış oldu.

PBoC aracılığıyla paylaşılmış olan 2021 senesinin finansal istikrar raporu içerisinde, online ortamda yer alan finansal risklere karşı atılmış olan tüm adımların ‘olumlu bir şekilde sonuç’ vermiş olduğu ifade edildi.

Yapılmış olan açıklamaya bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimi gibi kripto para birimlerini kapsamakta olan ‘sanal paralar’la gerçekleştirilen işlemler, başarılı bir biçimde ‘tasfiye edilmiş oldu’.

Çin’in Merkez Bankası, sanal para ticaretiyle birlikte eşten eşe (P2P) kredi vermekte bulunan online kuruluşları, online varlık yönetim firmalarını ve online sigorta firmalarını da aynı başlığın altında ele almış oldu. Finansal bir durumdaki düzeni bozan unsurları gidermiş olduğunu ifade eden PBoC, bunları bundan böyle geçmiş dönemde de gerçekleştiği gibi ‘normal seviyede denetlenmeye’ başlamış olacak.

Çin Merkez Bankasının 2021 senesi içerisindeki faaliyetlerinden bir tanesi, bankanın kendi deyimi ile birlikte, ‘Bitcoin adlı kripto para birimi madenciliği ile birlikte tradingine karşı önlem almak’tı. Ülkenin tamamında alınmış olan kararlardan dolayı Çin’de faaliyet göstermekte olan bir çok madencilik firması da farklı ülkelere geçiş gerçekleştirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.