sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Galatasaray kendisine ait NFT koleksiyonunu arz etmeye hazırlanıyor

25

Galatasaray Spor Kulübü, kulübün kurucuları arasında bulunan Ali Sami Yen’in non-fungible token (NFT) koleksiyonuyla başlayarak, sezonun sürecinde kulüp tarihinin en önemli olaylarına yer verileceği açıklanan altı tane koleksiyonu daha piyasaya sürmüş olacak.

İlk koleksiyonunu gelecek ayın ilk dönemlerinde piyasaya sürmeye hazırlanan Galatasaray Spor Kulübü, kalan koleksiyonları da kulübe bağlı durumda bulunan çok önemli tarihlerde arz etmiş olacak. Bütün bunlar ise kulüp tarihinin dönüm noktalarınının yanı sıra kupalarını konu alıyor olacak.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Shirtum ile birlikte Capital Block’le iş birliği yapıp piyasaya arz edecek olduğu Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu, Türkiye içerisinde piyasaya sürülmüş olan ilk spor kulübü tarihi NFT koleksiyonu olarak öne çıkacak.

1 Ekim tarihi içerisinde arz edileceği açıklanan Ali Sami Yen NFT Koleksiyonunun Legendary (1 Ekim) ile birlikte Mythical (8 Ekim) ve bir de Iconic (15 Ekim) olmak üzre tam olarak üç bölümden meydana geleceği, koleksiyon içerisinde yer almakta olan her NFT’nin arka kısmında alakalı bir görselin ve özel video içeriğinin yer alacak olduğu açıklaması yapıldı.

Kredi ya da banka kartıyla da alınabilecek olduğu ifade edilen NFT’lerin nadirliğine bakılarak çok daha değişik değerlere sahip olacağı açıkça ifade edildi..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.