sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,917.76
-432.96
Ethereum
$1,627.58
-33.67
Litecoin
$96.00
-2.67
DigitalCash
$59.71
-0.72
Monero
$165.28
-7.39
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.72
-1.03
Dogecoin
$0.09
-0

Çin’in Merkez Bankası’ndan illegal kripto paranın kullanımıyla mücadeleye devam

36

Çin’in Merkez Bankası aracılığıyla geçmiş olduğumuz günlerde gerçekleştirilmiş olan açıklamalara bakılırsa düzenlenmiş olan özel bir konferans esnasında, yasa dışı bir şekilde kripto para kullanımına karşı verilmekte olan mücadelenin senenin ikinci yarılık kısmında da devam edilmesine karar verilmiş oldu.

Geçmiş olduğumuz günlerde Çin Merkez Bankasının üst düzeyde görevli olan yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşmiş olan özel toplantının kapsamında, senenin birinci yarılık kısmında alınmış olan kararlarla ikinci yarılık kısmında atılması planlanmakta olan adımların görüşmesi yapıldı.

Çin Merkez Bankasının senenin geri kalan zamanındaki hedeflerinden bir tanesinin, “sanal para (piyasasında yer alan) trading coşkusunun üzerinde oluşturulan baskıyı korumak’ şeklinde olduğu açıklaması yapıldı.

Çin asıllı gazetecilerden Colin Wu’nun yorumlarına bakılırsa burda artırmak/güçlendirmek ve benzerinde bir kelimenin değil de ‘korumak’ şeklindeki bir kelimenin kullanılmış olması, kripto para birimlerine yönelik yeni bir politikanın hazırlanmayacak olduğu ve sadece mevcut rejimin devam ettirileceği anlamına gelebilir.

Devlet Konseyi, Mayıs ayının ortasında yapmış olduğu özel açıklama esnasında kripto para tradinginin yanı sıra madenciliğine karşı ülkenin tamamında çok sıkı önlemler alınmasının gerekli olduğunu ifade etti. Çin’in madencilik sektörü içerisinde yer alan pazar payı, Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Kazakistan benzerindeki ülkelerin lehine olabilecek biçimde küçülmeyi sürdürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.