sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Çinli asıllı madencilerden BIT Mining, yurt dışına açılabilme amacıyla para topluyor

48

Çin’de merkezi bulunan Bitcoin adlı kripto para birimi madencilik firmalarından BIT Mining, adı açıklanmamış olan bazı kurumsal ve de nitelikli yatırımcılarla 50 milyon dolar tutarındaki bir tahsisli satış anlaşması yapmış olduğu açıklamasında bulundu. Firma, gelecek olan sermayenin bir bölümünü yurt dışı pazarına giriş yapma amacıyla kullanmış olacak.

Shenzhen’de yer alan madencilik firması, toplanacağı açıklanan 50 milyon dolar değerine sahip olan paranın, ‘daha fazla maden cihazı almanın yanı sıra yurt dışı içerisinde yeni veri merkezleri kurmak ile birlikte altyapıyı genişletebilme’ amacıyla kullanılacak olduğunu açıklamış durumda. New York borsası üzerinde listelenmiş olan BIT Mining’in tahsisli durumda bulunan satışının bu haftanın içinde bitirilmesi beklenmekte.

BIT Mining şirketi, kendisine bağlı durumda bulunan Loto Interactive ismine sahip bir firma aracılığıyla Sichuan’da iki Bitcoin adlı kripto para birimi madenciliği tesisi işletmekte, Haziran ayının içinde bunlara yeni bir tanesini ilave etmeye hazırlanmaktaydı. Sichuan’da yer alan madenciler, yerel yönetimin almış olduğu karardan dolayı faaliyetlerini durdurma mecburiyetinde kalmış oldu.

Firma, Haziran ayının sonunda yapmış olduğu açıklamalarda sahip bulunduğu maden cihazlarını aşamalı bir şekilde Kazakistan’a sevk etmeye başlamış olduğu konusunda açıklama yapmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.