sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Bitmain Türkiye piyasasına girmiş durumda

68

Bitcoin adlı kripto para birimi madencilerine cihaz üretmeye devam eden Bitmain şirketinin Türkiye ile MENA bölgesinde yer alan tek bir resmi distribütörü olarak öne çıkan Phoenix Store, The St. Regis İstanbul ilinde açmış olduğu mağazayla Türkiye pazarı içerisine giriş yapmış oldu. Phoenix Store platformunun CEO’su, bu söz konusu adımları ‘kalıcı bir hale’ getirmeyi talep ettiklerini ifade etti.

Bitmain şirketinin resmi bir durumdaki distribütörü olarak öne çıkan Phoenix Store; Türkiye’de yer alan yatırımcıları madencilik cihazlarına özel olarak uçtan uca çözümlerin yanı sıra soğutma çözümler ile birlikte madenciler için kripto para birimlerinin güvenli bir şekilde depolanmasını ve de barındırma hizmetlerini sağlamakta bulunan soğuk cüzdan donanımlarıyla bir araya getirebilmeyi hedeflemekte.

Phoenix Store şirketinin CEO’su olarak görev yapan Phil Harvey, ülkemizin kripto paralarla alakalı piyasasına en fazla ilgi göstermiş olan ülkelerden bir tanesi olduğunu ifade ederek, bunun Türkiye pazarı içerisine adım atmaları konusunda çok önemli bir faktör olduğunu ifade etti. Phoenix Store; Bitmain adlı şirketin Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer alan mevcut tüm operasyonlarını da yönetmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.