sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Grayscale Digital Large Cap Fund bundan böyle SEC’ye rapor vermeye başlayacak

77

Dünya üzerindeki en büyük dijital varlık yöneticilerinden biri olan Grayscale Investments, bünyesinde yer alan Digital Large Cap Fund’ın bundan böyle Amerika Birleşik Devletleri’nin Menkul Kıymet ile Borsa Komisyonuna rapor verecek bir firma şeklinde hareket edecek olduğunu duyurmuş oldu.

Sepeti içerisinde altı tane değişik kripto para birimine yer vermiş olan Digital Large Cap Fund, SEC platformuna halka açık firmalardakine benzeyen bir biçimde çeyreklik ve senelik şekilde raporlama yapmış olacak. Grayscale platformu, SEC nezdi üzerinde zaten belirli başlı yükümlülükleri bulunan Digital Large Cap Fund’ı bu söz konusu statüye çıkartma amacıyla Mayıs ayı içerisinde başvuruda bulunmuş idi.

Bundan böyle SEC’ye raporlama yapılacağından dolayı bu fondan hisse almış olan yatırımcılar, 1933 tarihine sahip olan Menkul Kıymetler Yasasının kapsamında hisselerini 12 ay olarak değil 6 ay bekleyerek likidite edebiliyor olacak.

Grayscale adlı platformunun hukuk departmanının başkan yardımcısı olarak görev yapan Craig Salm’a bakılırsa Bitcoin adlı kripto para biriminin yanı sıra Cardano adlı kripto para birimi ile birlikte Ethereum adlı kripto para birimi, Litecoin adlı kripto para birimi, Bitcoin Cash adlı kripto para birimi ve de Chainlink adlı kripto para biriminden meydana gelen fonun SEC’ye rapor verebilecek durumda bulunması, yatırım yapanların ‘büyümekte olan dijital para ekosistemine duymakta oldukları ilginin’ çok önemli bir göstergesi niteliği taşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.