sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Avalaunch ile KuCoin’den çok büyük bir ortaklık

96

Avalanche temeline sahip bir launchpad olarak öne çıkan Avalaunch, Avalanche’in mevcut durumdaki kullanıcı kitlesini büyütmenin yanı sıra bu ekosistemin içinde yer almakta bulunan projelere fonlama sağlayabilme maksadıyla KuCoin ile beraber çalışmaya başlayacak olduğunu duyurmuş durumda.

Avalanche C-Chain platformuyla beraber entegrasyon sağlamış olan ve geçmiş olduğumuz hafta Avalaunch’un kendi tokeni olarak öne çıkan XAVA’yı borsa üzerinde listelemiş olan KuCoin’in, Avalanche ekosistemine çok daha değişik biçimlerde de destek olacağı açıklanmış bir halde.

Salı gününde yapılmış olan özel bir açıklamaya bakılırsa Avalaunch ile birlikte KuCoin; gelecek vadetmekte bulunan Avalanche projelerine özel olarak fonlama ve kuluçka desteği sağlıyor durumda olacak.

KuCoin adlı platform üzerinde yeni bir kripto para listelenmeye başlamadan önce gerçekleştirilen özel değerlendirmeler esnasında, Avalaunch çıkışlı projelere öncelik tanınabiliyor olacak. Bu projelerin, ‘KuCoin’in pazarlama hizmetinin yanı sıra likiditesi ile birlikte uzmanlığı ve de kullanıcı kitlesinden yararlanabileceği’ açık bir şekilde ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.