sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Bitcoin’i yatırım aracı şeklinde tanımlamış durumda

47

Çin Merkez Bankası’nın Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Li Bo, Pazar gününde katılmış olduğu bir etkinlik kapsamında kripto para birimleri hakkında konuşma gerçekleştirdi. Bo, Bitcoin adlı kripto para birimi gibi kripto para birimlerinin aslında birer yatırım aracı ya da alternatif bir yatırım seçeneği şeklinde kullanılabilecek olduğunu ifade etti.

Li Bo, geçmiş olduğumuz günlerde düzenlenmiş olan Boao Forum kapsamında Çin Merkez Bankasının eski başkanı olarak görev yapmış Zhou Xiaochuan’la bir araya gelmiş bulundu. Merkez Bankası’nın Başkan Yardımcısı, Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte benzeyen kripto para birimlerinin aslında birer para birimi olmadığını da ifade etti.

Li Bo, kripto para birimlerinin ‘yatırım aracı’ veyahut ‘alternatif yatırım seçeneği’ şeklinde ‘gelecek dönemde çok önemli bir rol oynayabileceğini’ ifade etti. Colin Wu’nun paylaşmış olduğu haberine bakılırsa kripto para birimleriyle alakalı yapılmış olan söz konusu bu tanım, Çin Merkez Bankası’yla ilgili bir ilk olma niteliği taşıyor.

Bunların aslında bir birimi şeklinde görülmemekte olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı sonrasında ise, ‘Çin’de olduğu gibi pek çok ülke, kripto para birimlerinin bir yatırım metodu şeklinde nasıl regüle edilmesinin gerekli olduğunu araştırmakta.’ ifadelerine yer verdi. Kripto paralarla alakalı piyasada meydana gelecek olan spekülatif ortamın, ‘çok ciddi bir şekilde mali riskler’ doğurabilecek olduğu da belirtildi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.