sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Flare Networks’ten Mainnet konusunda önemli açıklamalar

82

Flare Networks adlı platform, mainnet lansmanının yanı sıra FLR token dağıtımı amacıyla Haziran ayını işaret etmiş oldu. Flare bünyesinde yer alan ekip, token dağıtım işleminin en kısa zaman içinde güvenli bir biçimde gerçekleşmesi amacıyla çalıştığını ifade ediyor.

Ripple (XRP) şirketiyle ilgili olarak düzenlemiş olduğu airdrop sayesinde kripto para piyasası üzerine kendisini tanıtmayı başaran Flare Networks, FLR ismine sahip token dağıtımının yaz döneminde gerçekleşebileceğini ifade etti. Bunun adlında güvenlik testlerine bağlı durumda bulunduğunu ifade eden ekip, tarihin iki ila dört hafta kadar değişiklik gösterebilecek olduğunu ifade ederek Haziran ayının son günlerine hedef koymuş oldu.

11 Aralık 2020 tarihi içerisinde XRP adlı kripto para birimi yatırımcılarına özel olarak yapılmış olan FLR airdrop etkinliği kapsamında 45 milyar tane SPARK (FLR) token dağıtımı yapıldı. Flare Network platformunun CEO’su olarak görev yapan Hugo Philion, 14 Ocak tarihi içerisinde mainnet ile ilgili olarak Mayıs ayını işaret etmiş idi.

Flare adlı platform, F-asset sayısını zaman içinde çoğaltmış oldu. Flare isimli ağın F-asset protokolü, ağa ilave edilmiş olan kripto para birimlerinin akıllı sözleşmeye dönmesini sağlamanın yanı sıra ekosistemine dahil etmiş olur. Flare ayrıca, hangi kripto varlığın ilave edilecek olduğunu da Twitter üzerinde bir anket yapıp kullanıcılara sormuş oluyor. En fazla oyu almış bulunan kripto para birimi de, F-asset şeklinde ilave edilebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.