sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,917.76
-432.96
Ethereum
$1,627.58
-33.67
Litecoin
$96.00
-2.67
DigitalCash
$59.71
-0.72
Monero
$165.28
-7.39
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.72
-1.03
Dogecoin
$0.09
-0

Mısır Merkez Bankası’ndan yeni bir Bitcoin uyarısı geldi

239

Mısır Merkez Bankası, ülke içerisinde yer alan vatandaşları Bitcoin adlı kripto para birimi gibi kripto para birimleriyle işlem yapmaya karşı uyarmış oldu. Kripto para birimlerinin arkasında herhangi bir otoritenin yer almadığı da vurgulanmış oldu.

Mısır Merkez Bankası, Mart ayının son günlerinde yayımlamış olduğu bildiri içerisinde ‘yüksek risk’ barındırmakta olan kripto para birimlerine karşı uyarıda bulunmuş oldu. Ülke içerisinde yer alan yatırımcılar, kripto varlıklara karşı da 2018 senesi içerisinde uyarı almıştı.

Merkez Bankası aynı zamanda, kripto para birimlerinin fiyatlarının volatil bir durumda ve tamamen dengesiz olduğunu, bu piyasa üzerinde ‘global çapta bir spekülasyon’ yer aldığını da ifade etmiş oldu. Bitcoin adlı kripto para birimi gibi kripto para birimi fiyatlarının ‘ani bir şekilde düşebileceği’ ve ayrıca bunların herhangi bir şekilde merkezi otorite tarafından desteklenmemekte olduğu ifade edildi. Merkez Bankası, bu açıdan ise kripto para birimleriyle altın arasında bir ayrım yapmış oldu.

Mısır’da yer alan mevcut durumdaki bankacılık yasalarının 206. maddesine bakıldığında, ülke içerisinde kripto para birimi üretimini yapmanın yanı sıra ticareti ile birlikte reklamı yapmakta yasak.

Kripto para birimlerine karşı yayımlanmış olan uyarı metni üzerinde piyasanın devlet denetiminde bulunmadığı ve yatırımcılar için ‘devlet güvencesi’ sağlanmamış olduğu da vurgulanmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.