sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Fransız bankasından yeni bir token

21

Dünya üzerindeki en büyük 17. banka olarak öne çıkan Société Générale, çok daha yeni bir dijital token üretmiş olduğu duyurunda bulundu. Banka, söz konusu tokeni üretme amacıyla ardımızda bırakmış olduğumuz senenin Eylül ayı içerisinde kullanmaya başlamış olduğu Tezos blockchainini tercih etmiş oldu.

Fransa’da yer alan en büyük üçüncü yatırım bankası olarak öne çıkan Société Générale, Euro cinsindeki orta vadeli notunu Tezos ağını kullanıp dijital durumda bulunan ortama taşımış oldu. Euro cinsindeki orta vadeli notu (EMTN) Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Kanada haricinde alınıp satılabilmekte olan, orta vadeli olan bir borçlanma aracı olarak öne çıkmaktadır.

Üretmiş olduğu tokenin duyurusunu Perşembe gününde yapmış olan banka, projenin ‘piyasada yer alan en iyi uygulamalara’ tamamen uygun bir biçimde tamamlanmış olduğunu da açıklamış durumda. Société Générale’in üretmiş olduğu söz konusı bu menkul kıymet tokeni, ‘blockchaini kullanıp tamamen karmaşık durumda bulunan finans enstrümanları üretmenin yasal ve de operasyonel’ sonuçlarıyla ilgili olarak bir fizibilite çalışması niteliğini taşımaktadır.

Banka, buna benzeyen enstrümanlar konusunda blockchain kullanılmasının ‘maliyeti ile birlikte (işlem sırasında yer alan) aracı sayısını azaltabilecek olduğunu’ da açıklamış oldu.

Société Générale aynı zamanda, 2020 senesinin Eylül ayında Fransa’da yürütülmekte olan dijital merkez bankası parası (CBDC) çalışmasıyla ilgili olarak Tezos teknolojilerini tercih etmiş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.