sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Binance üzerinde hisse tokenleri kullanılarak işlem yapılabiliyor olacak

126

Binance adlı platformu kullananlar, bundan böyle kripto para birimlerinin yanında hisse tokenlerini kullanarakta alım ve satım işlemleri yapabiliyor olacaklar. İlk önce Tesla hisselerini token haline getirmiş olan borsa, kullanıcılarından ilave bir şekilde komisyon alımı yapmayacak. Borsanın söz konusu bu hizmeti, Türkiye içerisinde ise geçerli durumda değil.

Binance platformu içerisinde yer alan her bir tane Tesla tokeni, Tesla şirketine ait olan bir birim hisseyi temsil etmekte. Hisselerden çok daha değişik bir şekilde, bu tokenleri ufak parçalara bölmekte olanaklı. Böylelikle hissenin kendisiyle ilgili olarak ortalama 700 dolar tutarında ödeme yapmaktansa daha ufak meblağlarla hisse tokeni alınabilmekte. Minimum bir durumdaki alım tutarı, 1 tokenin 100’de 1’i şeklinde açıklanmış oldu.

FTX ile birlikte Bittrex Global’ın hemen sonrasında hisse tokenlerini desteklemeye başlayan yeni bir isim de Binance adlı platform olmuş durumda. Borsanın, hisselerle alım ve satım gerçekleştiren kullanıcılarından ekstra bir şekilde komisyon kesmeyecek olduğu açıklaması yapıldı.

Bitcoin adlı kripto para birimi gibi kripto paraların tam terine, hisse tokenleriyle 7/24 kesintisiz bir şekilde işlem yapılamıyor olacak. The Block adlı platforma konuşma gerçekleştiren bir tane Binance sözcüsü, bu durumu ‘Her bir tane hisseye ait olan token, bir dayanak varlıkla desteklenmekte ve bu işlemler ise gerçek zamanlı bir şekilde gerçekleşmekte. Hisse tokenleri de, bundan dolayı dayanak varlıklarıyla aynı işlem saatleri içerisinde kullanılabiliyor olacak.’ ifadeleriyle açıklamış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.