sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Grayscale adlı platform, Bitcoin adlı kripto para biriminin ETF’ine yönelik plan açıklaması yaptı

65

Kripto varlık yöneticilerinden biri olarak öne çıkan Grayscale adlı platform, 5 Nisan tarihi içerisinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Menkul Kıymetler ile Borsa Komisyonu’na (SEC) yapmış olduğu bir başvuru esnasında, Bitcoin adlı kripto para birimi tröst fonunu borsa yatırım fonuna (ETF) döndürmeye niyetli bulunduğu açıklanmış durumda.

Firmanın açıklaması içerisinde aşağıda yer alan ifadeler mevcut: ‘Son aylar içerisinde Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Bitcoin ETF’i çıkarılabilmesiyle alakalı sürekli olarak artış gösteren sayıda soru mevcut ve bu şekilde bir gelişmenin Grayscale platformu ile beraber Grayscale Bitcoin Trust platformuyla alakalı ne anlama gelmiş olduğu hususunda kesinlik ve bağlam sağlama fırsatını değerlendirmeyi talep ediyoruz.’

Bu söz konusu dönüşümün gerçekleşme durumunun yanı sıra zamanı, düzenleyici durumda bulunan ortama bağlı bulunacak: “Bugün içerisinde, zamanlama hususu düzenleyici ortam aracılığıyla yönlendirilmiş olsa da GBTC’yı ETF’e döndürme hususunda kararlılığımızı devam ettirmekteyiz.”

Grayscale adlı platform, GBTC fonuyla Amerika Birleşik Devletleri içerisinde halka açık durumda bulunan bir BTC fonu başlatmış olan ilk firmaydı. Bu durumu SEC’ye kayıtlı bir biçimde gerçekleştirmiş olan da. Hatta, açıklamaları konusunda, GBTC’nin SEC adlı platform üzerinde kayıtlı olma ayrıcalığına sahip durumda bulunan iki tane kripto fonundan bir tanesi olduğuna da dikkat çekmekte. Ötekisi de Grayscale adlı platformun Ethereum Trust adlı tokeni.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.