sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Dubai’de yer alan firmadan büyük bir bitcoin satışı

65

Dubai de merkezi bulunan kripto para yatırım firmalarından FD7 Ventures, 750 milyon dolar değerine sahip Bitcoin adlı kripto para birimini satacak olduğu açıklamasında bulundu. Firma, satışı gerçekleşecek Bitcoin adlı kripto para birimlerinin yerine Polkadot (DOT) adlı kripto para birimi ve Cardano (ADA) adlı kripto para birimi alımı yapacak.

Yönetiminin altında tam tamına 1 milyar dolar tutarında varlık bulunmakta olan FD7 Ventures şirketi, Bitcoin adlı kripto para birimi satışını 30 günlük zaman diliminde gerçekleştirmiş olacak. Firma, portföyünü çeşitlendirme konusunda isteği bulunan müşterilerine Polkadot adlı kripto para birimi ile birlikte Cardano adlı kripto para biriminin çok daha iyi bir tercih olabileceğini de ifade etmekte.

Firmanın genel müdürü olarak görevli olan Prakash Chand, Bitcoin adlı kripto para biriminin bir yararı olmadığına inanmakta olduğunu da açıklamış oldu. Chand açıklamasında, ‘Bitcoin adlı kripto para birimi piyasaya çıkan ilk kripto para birimi olabilir. İnsanlar aslında onun bir değer deposu olduğunu söylemekte de olabilir fakat bana kalır ise Bitcoin adlı kripto para biriminin bir işlevi bulunmuyor.’ ifadelerine yer verdi.

Prakash Chand; Ethereum adlı kripto para birimi ile birlikte Polkadot adlı kripto para birimi ve Cardano adlı kripto para biriminin birkaç senelik zaman zarfında Bitcoin adlı kripto para birimini ardında bırakacak kadar değerlenecek olduğunu iddia etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.