sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Mask Network’tan yeni bir tane airdrop

132

Mask Network adlı platform, 23 milyon dolar tutarında değer biçilmiş olan yeni bir airdrop düzenlemeye başladı. 1.86 milyon tane MASK tokenın dağıtılacak olduğu bu etkinlik, 27 Şubat tarihi içerisinde Türkiye satiyle 06:00’da başlamış oldu.

Initial Twitter Offering (ITO) aracılığı ile birlikte halka arz olmuş bulunan Mask Network, 23 Şubat ila 24 Şubat tarihleri içerisinde 3 tane farklı turda ITO yapmış oldu. Yapılmış olan ITO’lar kapsamında her bir tane katılımcının alabilmekte olduğu maksimum MASK’ların sayısı da 2000 tane şeklinde belirlenmiş oldu. 3 tur içerisinde MASK’ın toplamda yer alan arzının %3’lük kısmı satılmış oldu. Kullanıcılarını ödüllendirmeyi sürdürme konusunda isteği bulunan Mask, 2 tane airdrop yapmış olacak. 27 Şubat tarihi içerisinde birincisi başlamış olan airdrop etkinliğinin ikincisiyle alakalı olarak halen bir tarih bilgisi paylaşılmış değil.

Mask Network adlı platform, 16.800 tane adrese MASK token verecek. Lakin airdroptan faydalanabilmek amacıyla da bir takım şartlar mevcut. Mask ITO’sunun üçüncüsüne katılmış olanlar, 1 Ocak 2021 tarihi içerisinden daha önce Gitcoin bağışı yapmış olanlar, ağın sunmuş olduğu Red Packet hizmetinin yanı sıra NFT hizmeti ile birlikte ITO hizmeti gibi hizmetlerin herhangi bir tanesini denemiş olanlar airdrop aracılığıyla MASK elde edebiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.