sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Elrond Gold için beş tane yeni kripto para ekleniyor

19

Elrond Gold adlı platform, e-Money ile yapılmış olan iş birliğiyle beraber ağı üzerine EUR adlı kripto para biriminin yanı sıra SEK adlı kripto para birimi ile birlikte CHF adlı kripto para birimi DKK adlı kripto para birimi ve NOK adlı kripto para birimi stablecoinlerini ilave ediyor. Böylelikle Elrond Gold adlı platformun Avrupa içerisinde yer alan ortakları ile çok daha hızlı entegrasyon sağlayabilmesi beklenmekte.

e-Money adlı platformun Euro’nun yanı sıra İsveç kronu (SEK) ile birlikte İsviçre frangı (CHF), Danimarka kronu (DKK) ve Norveç kronu (NOK) tabanına sahip olan stablecoinleri, Elrond Gold ağı üzerinde ESDT tokenları şeklinde dolaşıma katılmış olacak. Yeni duyurulmuş olan tokenlar, Elrond ağında yer alan ödelemerin yanı sıra DeFi entegrasyonları üzerinde de kullanılmış olacak. Tokenların 2021 senesinin ilk yarılık kısmında Elrond mainnet’i üzerinde kullanılmaya başlanacak olduğu da söylenmekte.

Elrond Gold adlı platform, kripto para piyasası üzerinde görülmüş olan volatilitenin kullananları stablecoin kullanmaya yöneltmekte olduğunu ifade etmekte. Genel bir şekilde tercih edilmiş olan stableceoinlerin Amerika Birleşik Devletleri doları tabanlı bir durumda bulunduğu ve Amerika Birleşik Devletleri’nin haricinde yer alan kullanıcıların bu coinleri dönüştürme esnasında problem yaşayabilecek olduğu da ifade ediliyor. Elrond Gold, bundan dolayı da kullanıcıların blockchain ile alakalı teknolojimim avantajlardan yararlanabilmeleri amacıyla Avrupa’ya açılmanın çok daha yararlı olacağına inanmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.