sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Solona fiyatı niçin yükseliyor?

61

Bir gün içerisinde 10.000 dolar kadar düşüş görmüş olan Bitcoin adlı kripto para birimiyle beraber pek çok altcoin değer kaybı görmüş oldu. Solana (SOL) adlı kripto para birimi de 24 saatlik zaman diliminde %45 seviyesinde artış göstererek ATH görmüş oldu.

Solana (SOL) adlı kripto para biriminin fiyatı, 23 Şubat tarihi içerisinde 15,03 dolar tutarına kadar çıkmış oldu ve bütün dönemlerin en yüksek seviyesini görmüş oldu. SOL adlı kripto para birimi; hafta içinde %55 seviyesinde, aylık grafik içerisinde de %293 seviyesinde yükselmiş oldu.

‘Ethereum killer’ adlı projelere ilgi artmış oldu: ETH adlı kripto para birimi gas ücretlerinin yükselme göstermesi, Binance borsasında yer alan ETH adlı kripto para birimi işlemlerinde kesinti yapılması benzerindeki gelişmeler sonrasında Ethereum adlı kripto para biriminde killer şeklinde görülmekte olan projelere karşı ilgi yükselmiş oldu. Ethereum adlı kripto para birimi ağıyla çift yönlü köprü kurmuş durumda bulunan Solana adlı kripto para birimi, Ethereum adlı kripto para birimi yatırımcılarının ilgisini çekmiş durumda bulunabilir.

Staking ile alakalı duyuru: 10 Şubat tarihi içerisinde Solana adlı kripto para birimi mainnetinde staking uygulanması şeklindeki karar topluluğun oy çokluğu ile kabul edilmiş oldu. 14 Şubat tarihi içerisinde kripto paralarla alakalı cüzdan olarak öne çıkan Moonlet, SOL stake edilebilecek olduğunu açıklamış oldu. FTX adlı borsa, 18 Şubat tarihi içerisinde SOL stake edilebilecek olduğunu duyurmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.