sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,917.76
-432.96
Ethereum
$1,627.58
-33.67
Litecoin
$96.00
-2.67
DigitalCash
$59.71
-0.72
Monero
$165.28
-7.39
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.72
-1.03
Dogecoin
$0.09
-0

Elrond’dan yeni bir DeFi vizyonu

166

Elrond Network (EGLD) platformu, ‘DeFi 2.0 modülü’ ismine sahip yeni projenin tanıtımını gerçekleştirdi. Elrond platformunda yer alan yönetim, DeFi ile alakalı uygulamaları bu vizyon ile beraber ‘1 milyar kişi üzerine yaymayı’ hedeflemekte.

Piyasada yer alan değerini 2020 senesinin Eylül ayından bu zamana kadar on kat büyütmüş olan Elrond Network, merkeziyetsiz durumda bulunan finans (DeFi) uygulamalarıyla alakalı çok daha yeni bir proje tasarlamış oldu. Elrond Network aldı platformun CEO’su olarak görevli olan Benjamin Mincu, bu durumu ‘DeFi ile alakalı kullanımı kolaylaştırmasıyla beraber onu bir milyar kişiye ulaştırmanın zamanı geldi.’ ifadelerine yer vererek tanıtmış oldu.

Elrond adlı platform tarafından DeFi 2.0 Modülü şeklinde tanıtılmış olan proje; otomatik bir şekilde swap yapmanın yanı sıra sentetik bir şekilde varlık kullanma ile birlikte likidite havuzu kurmak ve de kredi almayla/vermeye imkan tanıyor olacak. Elrond adlı platformun kendi blockchain’inin kullanacak olduğu platform üzerinde, ‘hızlı ve de ucuz işlemler ile birlikte yield elde edilebilecek olduğu’ açıklanmış oldu.

Mincu, söz konusu bu projenin en ‘heyecan veren’ parçasının LaunchPad olarak öne çıkacağını ifade etti. Yeni gelecek olan blockchain projeleri, LaunchPad sayesinde Elrond platformunun ekosistemine giriş yaparak burdan yatırım alabiliyor olacak. Bu söz konusu projeler, Elrond adlı platformun sunmuş olduğu ‘‘meta işlem’’in yanı sıra ‘‘akıllı hesap’’ benzerindeki özelliklerden yararlanabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.