sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Fetch.Ai ile Bosch anlaşma yaptı

539

Elektronik firmalarından biri olan Bosch şirketi, merkeziyetsiz durumda bulunan dijital ekonomi altyapısı oluşturmuş olan Fetch.ai adlı şirketle bir ortaklık kurmuş olduğunu duyurmuş oldu. FET adlı kripto para biriminin fiyatı 24 saatlik zaman diliminde %20 oranında yükselmiş oldu

Fetch.ai (FET) adlı kripto para birimi haftalık bazdan bakıldığında %20’lik bir artış kaydetmiş oldu. FET adlı kripto para birimi, iki haftalık zaman içerisinde %78 oranında kazanç görmüş durumdayken bir ay içerisindeki kazancı da %193 seviyesinde gerçekleşmiş oldu. 24 saat içerisindeki zaman diliminde yükseliş göstermeyi sürdüren FET adlı kripto para birimi, gün içinde 0,28 dolar tutarına kadar çıkmış oldu.

Piyasada yer alan değeri 191 milyon dolar tutarında bulunan Fetch.ai (FET) adlı kripto para birimi, günlük baz içerisinde 29 milyon dolar tutarındaki işlem hacmi görmüş oldu.

Cambridge, İngiltere’de merkezi bulunan Fetch.ai; dijital ekonominin yanı sıra blockchain ile birlikte dağıtık defter (distributed ledger) ve de yapay zeka benzerindeki alanlar üzerinde altyapı hizmeti vermeye devam ediyor. Firmanın temel maksadı, kurumların otonom sistemler üzerinde karşılaşmış oldukları yazılımsal durumda bulunan zorlukları ortadan kaldırabilmenin yanı sıra türlü kurumlara uygun altyapı hizmeti sunuyor. Fetch.ai şirketi, açık kaynak kodlara sahip durumdadır ve merkeziyetsiz bir durumdadır. Aynı zaman içerisinde makinelerin arasında dijital ekonomi sistemi sağlayabilmeyi de hedeflemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.