sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Kusama fiyatı niçin yükselmeye başladı?

24

Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı 50.000 dolar tutarına kadar yaklaşmış durumdayken Kusama (KSM) adlı kripto para biriminin fiyatı aylık bazdan bakıldığında ikiye katlanarak fiyat rekoru kırmış oldu.

Kusama (KSM) adlı kripto para birimi, aylık bazdan bakıldığında %101 seviyesinde bir artış gösterip 226 dolar tutarına kadar çıkmış oldu ve bütün dönemlerin rekorunu kırmış oldu. İşte KSM adlı kripto para biriminin fiyatını etkilemekte olan bir takım gelişmeler.

Polkadot adlı kripto para biriminin etkisi: Kusama adlı kripto para biriminin ağı, Polkadot (DOT) adlı kripto para birimiyle nerdeyse aynı kodlarla oluşturulmuş oldu. Bundan dolayı da Polkadot adlı kripto para biriminin kuzeni olarak anılmakta olan Kusama adlı kripto para birimi, Polkadot adlı kripto para biriminde yaşanmakta olan gelişmeler karşısında etkilenebilmekte. 2021 senesi içerisinde bir yükseliş ivmesi kazanmış olan ve ATH görmüş olan DOT adlı kripto para birimi, Kusama adlı kripto para biriminin yükselişinin başlıca nedenlerinin arasında gösterilecek olabilir.

Uzantıyla alakalı destek geldi: PolkadotJs adlı uzantı, Ledger desteğiyle beraber Polkadot adlı kripto para biriminin yanı sıra Dock Network adlı kripto para birimi ile birlikte Kusama adlı kripto para birimi ve de Polymath Network adlı kripto para birimine gelmiş durumda. Bu söz konusu tarayıcı uzantısıyla kullanıcılar hesaplarını yönetmeyi başarabilir ve işlem gerçekleştirmeyi de başarabilirler. PolkadotJs aynı zamanda, Chrome ile birlikte Firefox kullanıcılarıyla alakalı da indirmeye hazır bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.