sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,917.76
-432.96
Ethereum
$1,627.58
-33.67
Litecoin
$96.00
-2.67
DigitalCash
$59.71
-0.72
Monero
$165.28
-7.39
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.72
-1.03
Dogecoin
$0.09
-0

Niçin Ethereum üzerinde max. arz yer almıyor?

111

Bitcoin adlı kripto para birimi gibi kripto paraların piyasalardaki değerinin yanı sıra ticaret hacmi ile birlikte sirkülasyonda yer alan arzın miktarını ve ayrıca maksimum arzını kontrol edebilmek olanaklı. Bu söz konusu verilerin büyük bir kısmı Ethereum adlı kripto para birimi takipçileri tarafından da incelenebilmekte. Ancak bir şey hariç olarak: Maksimum durumdaki arz.

Karşımıza ilk kripto para olarak çıkmış olan Bitcoin adlı kripto para birimi, maksimum 21 milyon tanelik bir arza sahip durumda bulunacak şekilde tasarım yapıldı. 2015 senesi içerisinde hayata gelmiş olan Ethereum (ETH) adlı kripto para birimi, bu şekilde bir kısıtlamaya sahip durumda değil. O ise, maksimum durumda bulunan arzın yerine ‘Minimum Necessary Issuance’ şeklindeki modeli izlemekte.

Devasa bir durumdaki Ethereum adlı kripto para birimi fabrikası içerisinde yer alan fırınlar hep yanıyor olacak ve ethereum adlı kripto para biriminin üretimi, teoriden bakıldığında ebediyete kadar devam edecek. Fakat üretimde yer alan bu devamlılık, Ethereum adlı kripto para birimi arzının pervasız bir şekilde çoğalacak olduğu anlamına da gelmemekte.

Ethereum’un kurulduğu döneme Frontier adı verildi. Bunu önce Homestead ve Metropolis dönemleri, 2019 yılındaysa Istanbul dönemi takip etti. Kurulduğu günden beri Serenity dönemine yönelen Ethereum, günümüzde bu çalışmalarını sürdürüyor. Ethereum adlı kripto para birimi dünyaya sıfır coinle değil, 72 milyon tane coinle gelmiş oldu. Bunun tam olarak 60 milyon tanesi Ethereum adlı kripto para birimi topluluğuna, 12 milyon tanesi de Gelişim Fonu’na hibe edilmiş oldu. İlerleyen tarihler içerisinde blok kazımı sayesinde coin üretimine devam edilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.