sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Bitcoin konusunda uyarıda bulundu

13

Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı çekimser yorumlarından dolayı gündeme gelmekte olan Goldman Sachs cephesi üzerinden yeni bir açıklama gelmiş oldu. Firma uzmanlar arasında yer alan Sharmin Mossavar-Rahmani, Bitcoin adlı kripto para biriminin hakkında uyarıda bulunmuş oldu.

Sharmin Mossavar – Rahmani, Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı üzerinde görülmekte olan yüksek volatilitenin Bitcoin adlı kripto para birimini bir ödeme aracı veyahut değer deposu olmaktan uzaklaştırmış olduğunu ifade etti. Söz konusu bu uzman, Bitcoin adlı kripto para biriminin gerçek bir para birimi olarak öne çıkmadığını kanıtlamış olan unsurun uzun vadede görülmekte olan %80 seviyesindeki volatilite olduğunu ifade etmiş oldu.

Bitcoin adlı kripto para birimini bir ödeme aracı şeklinde görmemekte olan Rahmani, blockchain teknolojisinin yanı sıra sunmuş olduğu avantajlar hususunda da pozitif açıklamalarda bulundu. Bitcoin adlı kripto para birimini kalıcı bir varlık şeklinde ele almamakta olan Rahmani, Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte blockchain teknolojisinin arasında farklar bulunduğunu ifade ederek bu söz konusu teknolojinin yararlarından da söz etmiş oldu. Rahmani’nin kullanmış olduğu ifadelerine bakılırsa, blockchain üstünde yapılmakta olan işlemlerin şeffaflıkla gerçekleştirilip kaydedilmiş olması gelecek dönemde finansal altyapıyı geliştirebilecek çok önemli bir yenilik olma potansiyeline sahiptir. Blockchain ise, küresel çapta yer alan finansal varlıkların transfer konusundaki işlemleri kolaylaştırma konusunda çok büyük bir rol oynayacak olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.