sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Cardano fiyatındaki yükselişin sebebi ne?

28

En büyüklerin arasındaki altı tane kripto para biriminden bir tanesi olarak öne çıkan Cardano (ADA) adlı kripto para birimi, Şubat ayının ilk iki günlük zaman diliminde %20’den çok değer kazanmış oldu. Zaman dilimi tam olarak bir aya çıkartıldığı zaman, ADA adlı kripto para biriminin fiyatının ikiye katlanmış olduğunu görmek olanaklı.

Cardano adlı kripto para birimi, 2021 senesinin başlarından bu zamana kadar teknolojik yönden birkaç tane iyileşme yaşamış oldu. Bu söz konusu iyileşmeler yaşanmaktayken, kurumsal durumda bulunan yatırımcının ADA adlı kripto para birimine ilgi duymaya başlamış olduğu bilgisine ulaşıldı. ADA adlı kripto para birimi fiyatının yükselme sebebi ise vaadinin yanı sıra Grayscale haberi ile birlikte büyümekte olan ADA topluluğu.

Cardano adlı kripto para biriminin ekibi 2020 senesinin Temmuz ayında Shelley dönemine geçiş gerçekleştirerek staking işlemlerini başlatmış oldu. Bu söz konusu sürecin ilk adımı içerisinde, ağda yer alan bütün blokların IOHK Foundation öncülüğünde üretilebilmesi kararlaştırılmış oldu. Plan, sürecin daha sonraki kısımları içerisinde bu üretim mekanizmasını daha da merkeziyetsiz hale getirebilmekti.

IOHK kurucusu olarak öne çıkan Charles Hoskinson, 28 Ocak tarihine sahip paylaşımıyla beraber bu sürecin nerdeyse tamamlanmak üzere bulunduğunu anımsatmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.