sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,917.76
-432.96
Ethereum
$1,627.58
-33.67
Litecoin
$96.00
-2.67
DigitalCash
$59.71
-0.72
Monero
$165.28
-7.39
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.72
-1.03
Dogecoin
$0.09
-0

Elon Musk’tan Bitcoin’e destek

20

Tesla ile birlikte SpaceX şirketinin CEO’su görevinde bulunan Elon Musk, Clubhouse üstünden katılmış olduğu görüşme esnasında Bitcoin adlı kripto para birimine yönelik açıklamalarda bulunmuş oldu. Musk, Bitcoin adlı kripto para birimini kişisel bir şekilde desteklemeye başlamış olduğunu ve onun çok daha geniş kitlelerden kabul görecek olduğunu ifade etti.

Elon Musk, Türkiye saatiyle saatler 09:00’u gösterirken bir Clubhouse yayınına katılım gerçekleştirdi. Sosyal medya üzerindeki gelişmelere yönelik olarak bir takım soruları cevaplamış olan Musk, hemen sonrasında Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı görüşlerini açıklamış oldu.

Elon Musk hafta sonu olmadan hemen önce Twitter biyografisi içerisine ‘Bitcoin’ şeklinde güncelleyip bir akım başlatmış oldu. Musk yayın esnasında niçin bu şekilde bir adım atmış olduğunu açıklayarak, Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı ne düşünmekte olduğunu da paylaşmış oldu. Musk’ın kullanmış olduğu ifadeler, sosyal medya platformuna yansımış olduğu haliyle şöyle olmuş durumda: ‘Şu aşama içerisinde bundan böyle Bitcoin adlı kripto para biriminin çok iyi bir şey olduğunu düşünmekteyim. Ben aslında bir Bitcoin adlı kripto para birimi destekçisiyim. Partiye az da olsa geç kaldım ancak yine de geldim. Bitcoin adlı kripto para birimi, geleneksel durumda bulunan finans camiasından kabul görebilmenin de eşiğine gelmiş oldu.’

Bitcoin adlı kripto para biriminden arkadaşları aracılığıyla çok uzun bir zamandan beri haberdar durumda bulunan Musk, ‘Sekiz senelik zaman öncesinde Bitcoin adlı kripto para birimi almalıydım ancak çok geç kaldım.’ şeklinde yorumda bulundu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.