sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

27.000 Dolarlık bitcoini çaldılar

86

Kaliforniya asıllı bir adam kripto para dolandırıcısı olanların tuzağına düşmesiyle, 27.000 dolar tutarındaki Bitcoin adlı kripto para biriminden oldu. Dolandırıcılar, söz konusu bu kurbanın hacklenmiş olabileceğini düşünmesini sağlayıp ondan kripto para cüzdanına ait olan hesap kimlik numarası ile birlikte şifresini almayı başarmış oldular.

Kaliforniya, Daly City polis ekipleri ardımızda bırakmış olduğumuz hafta meydana gelen bir kripto para dolandırıcılığını kamuoyuyla paylaşmış oldu. Daly Polis Departmanının açıklamalarına bakılırsa 14 Ocak tarihinde 48 yaşında bulunan bir kent sakini kripto para dolandırıcısı olanların tuzağına düşmüş oldu. Dolandırıcıların fazlasıyla karmaşık durumda bulunan planı adamın 27.000 dolar tutarındaki Bitcoin adlı kripto para birimine mal oldu.

SFBay aracılığıyla yayınlanmış olan habere bakılırsa, 48 yaşında bulunan kurban T-Mobile hesap şifresinin değiştirilmesine teşebbüs edildiği konusunda mesajlar almaya başladı. Adam söz konusu bu mesajların hemen sonrasında T-Mobile’ın telefon numarası olduğunu düşünmekte olduğu bu numarayı aradı ve hesabının çok büyük bir saldırı altında bulunabileceğini dile getirmiş oldu. Yetkili zannettiği kişiden hesabın dondurulup dondurulamayacak olduğunu öğrenmeyi talep etti.

Kurban dondurma işlemiyle ilgili olarak Bitcoin adlı kripto para birimi hesabı üzerinde kullanmakta olduğu eski bir e-mail adresine yeni bir şifre gönderilmiş olduğunu anlattı. E-mailde yer alan linke tıklamış olan adam, kısa bir zamanın ardından Bitcoin adlı kripto para birimi cüzdanı Ledger şirketinde çalışmakta olduğunu ifade eden birinden yeni bir arama almış oldu. Ledger platformunun yetkilisi olduğu iddiasında bulunan bu kişi, adamın e-mail adresinin hacklenmiş durumda bulunabileceğini ifade ederek ondan şifresiyle beraber anonim durumda bulunan hesap kimlik numarasını talep etti. Yatırımıyla ilgili telaşlanmış olan kurban, talep edilen bilgileri sahte bir durumdaki Ledger yetkilisiyle paylaşmış oldu.

48 yaşında bulunan adam daha sonrasında ise hesabını kontrol etmiş olduğunda bütün Bitcoin adlı kripto para birimi birikiminin çekilmiş olduğunu gördü. Kurbanın polis memurlarına vermiş olduğu ifadeye bakılırsa adamın hesabı üzerinde ortalama 27.000 dolar tutarında BTC adlı kripto para birimi yer alıyordu. Polis memurları halen olay ya da soruşturmayla alakalı olarak bir güncelleme paylaşmış değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.