sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Ethereum Bitcoin’i geçer mi?

71

Kitco News platformu üzerinde çeşitli açıklamalar gerçekleştiren OKCoin borsasının CEO’su görevinde bulunan Hong Fang, Ethereum adlı kripto para birimi ile birlikte Bitcoin adlı kripto para biriminin arasında görülmekte olan rekabete yönelik sorulara yanıt vermiş oldu. Hong Fang, her iki tane kripto para biriminin de değişik teknolojiyle beraber değişik temellere sahip durumda bulunduğunu, bundan dolayı da değişik kulvarlarda değerlendirilebilecek olduklarını savundu.

Program esnasında Davin Lin’in sormuş olduğu sorulara yanıt veren Hong Fang, kendisine yöneltilmiş olan Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte Ethereum adlı kripto para birimi hakkındaki soruları cevapladı. Sunucu olarak görevli olan Lin, Fang’e ‘Analistlerden bazılarının Ethereum adlı kripto para biriminin sahip durumda bulunduğu teknolojinin Bitcoin adlı kripto para biriminin daha ilerisinde olduğuna yönelik bir takım söylemleri bulunduğunu ve bir gün Ethereum adlı kripto para biriminin Bitcoin adlı kripto para birimini geçebilecek olduklarına inandıklarını duydum. Sizce böyle bir şey mümkün mü?’ ifadeleriyle soru sordu. Fang ise, yanıtlarken Bitcoin ile Ethereum adlı kripto para birimlerinin temelde değişik olduklarına vurgu yapıp her iki tane kripto para birimini de ayrı ayrı bir şekilde ele almış oldu.

Hong Fang, ilk olarak iki tane kripto para biriminin de değişik kullanım amaçlarının kapsamında yaratılmış olduklarından söz etmiş oldu. Fang’e bakılırsa, Bitcoin adlı kripto para birimi bir değer deposu olma amacıyla ortaya çıkmış durumdayken Ethereum adlı kripto para birimi de kripto para dünyasının bir nevi interneti şeklinde ortaya çıkmış oldu. Ethereum adlı kripto para birimi, Fang’e bakılırsa daha halen gelişim aşamalarında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.