sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Kripto para fiyatlarının sıfırı görebileceğini ifade etti

78

UBS Global Wealth Management şirketi Bitcoin adlı kripto para birimi gibi kripto para birimlerinin sıfırı görebilecek olduğu açıklamasında bulunup yatırım yapanlara da uyarıda bulunmuş oldu. Birleşik Krallık içerisinde yer alan regülatörün mesajına benzeyen bir mesaj vermiş bulunan UBS Wealth, ‘Yalnızca kaybetmeyi göze alabilecek olduğunuz miktarlarda yatırım yapmalısınız.’ şeklinde bir açıklamada bulundu.

Dünya üzerindeki en büyük finans kuruluşlarından bir tanesi olarak öne çıkan UBS Wealth, kripto para birimi yatırımcısı olanların piyasanın temel dinamiklerinden meydana gelen bir takım problemler yaşayabilecek olduğu açıklamasında bulundu. UBS Wealth şirketinin uzmanlarına bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimi benzerindeki kripto paraların fiyatı yakın vade içerisinde yükselmeyi sürdürebilir. Lakin böyle olması onların hiçbir dönemde sıfırı görmeyecek olduğu anlamına da gelmemekte.

UBS Wealth şirketinde yer alan Michael Bolliger’ın da katılımlarıyla beraber yeni bir tane kripto para raporu hazırlamış oldu. Uzman durumda bulunan isimler kripto para birimlerini Netscape ile birlikte Myspace benzerindeki platformlara benzetmiş oldu. Bu söz konusu platformlar nasıl ki çok yavaş bir şekilde ortadan kalkmış olduysa kripto para birimlerinin de ortadan kalkabilecek olduğu ifade edilmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.