sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Mutlaka Bitcoin alacağını açıkladı

24

Meksika’da yer alan en zengin ikinci isim olarak öne çıkan Ricardo Salinas Pliego, Bitcoin adlı kripto para birimi yatırımı yapma amacıyla fiyatın düşmesini beklemekte olduğunu açıkça ifade etti. Mevcut durumda bulunan portföyünün %10’luk kısmını Bitcoin adlı kripto para biriminde tutmakta olan Pliego, fiyatın düşme göstermesiyle beraber ‘kesin bir şekilde daha çok Bitcoin adlı kripto para birimi alacak olduğu’ konusunda açıklamada bulundu.

Ricardo Salinas Pliego ayrıca tam tamına 12.8 milyar dolar tutarındaki servetiyle Meksika’nın en zengin ikinci ismi şeklinde anılmaya devam ediyor. Altının yanı sıra gümüş benzerindeki ürünlere yatırımda bulunma konusunda tercihi olan Pliego, bu sene yatırımla alakalı sepetinin %10’luk kısmını Bitcoin adlı kripto para birimine ayırmış olduğu açıklamasında bulundu. Pliego, Cointelegraph ekibi ile yapmış olduğu görüşmenin esnasında Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı görüşlerini ve de anılarını açık bir şekilde paylaşmış oldu.

Pliego aslında çok önemli bir yatırımcı olarak altının yanı sıra gümüş gibi çok kıymetli madenlere yatırım yapma konusunda tercihte bulunuyor. Özellikle de volatil durumda bulunan hisselerden uzak durmakta olan Pliego’nun portföyünün %10’luk kısmını Bitcoin adlı kripto para birimine ayırmış olduğu da bilinmekte. Pliego söz konusu bu miktarı arttırabilecek olduğu açıklamasında bulundu ve ‘Eğer ki Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı düşer ise kesin bir şekilde daha çok Bitcoin adlı kripto para birimi alırım.’ ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.