sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

XRP yatırımcılarının beklemekte olduğu haber gelmiş durumda

45

XRP adlı kripto para birimi yatırımcısı olanlar ardımızda bırakmış olduğumuz haftadan bu yana nerdeyse her gün çok daha yeni bir kötü habere uyanmaktalar. Ripple şirketine açılmış olan SEC davası, fiyatı adeta yarı yarıya düşürmek ile kalmayarak pek çok kripto para borsasının XRP adlı kripto para birimini delist etmesini duyurmasına da sebep oldu. Bu kabustan önce XRP adlı kripto para birimi fiyatının 0,77 dolar tutarına kadar tırmanması konusunda aktif rol oynamış olan Spark airdrop adlı programdan da çok iyi bir haber gelmiş durumda.

12 Aralık tarihi içerisinde milyonlarca sayıdaki XRP adlı kripto par abirimi cüzdanının güncel görüntüleri kayda alınmış oldu. XRP adlı kripto para birimi yatırımcısı olanların o anki görüntüden itibaren cüzdanlarında yer alan XRP adlı kripto par birimi kadar FLR alacakları bilinmekte. Kripto para borsalarından biri olan Bitrue da dağıtımı yapılacak miktar kesinleştikten sonra FLR alım satım işlemlerini açma kararı vermiş oldu.

Borsa aracılığıyla yapılmış olan açıklama içerisinde 6 Ocak tarihinden itibaren FLR adlı tokenlerin alım satıma açılacak olduğu ifade edildi. FLR adlı tokenin ilk olarak yalnızca XRP adlı kripto para birimi işlem çiftine sahip durumda bulunacağı da ifade edilmekte. XRP adlı kripto para birimi yatırımcısı olanların FLR tokenları daha halen cüzdanlarına ulaşmış değil fakat Bitrue adlı platform bu hususta çok önemli bir iddiaya da sahip bir durumda. Bitrue adlı platform, FLR isimli tokenlarının ilk dağıtım işlemlerinin 30 Aralık tarihi içerisinde gerçekleşecek olduğunu ifade etmiş bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.