sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin üzerindeki eksikliği açıklamış bir durumda

45

Eski istihbaratçılardan biri olan Edward Snowden, katılmış olduğu bir program içerisinde Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı yorumlar yaptı. Snowden Bitcoin adlı kripto para biriminin alt yapısı üzerindeki eksikliklerden ve tam olarak yapılması gerekli olan iyileştirmelerden söz etti. Snowden dijital bir durumdaki merkez bankası para birimlerinin bir geleceği olmadığını açık bir şekilde dile getirmiş oldu.

Eski Merkezi İstihbarat Teşkilatı ile birlikte Ulusal Güvenlik Dairesi personeli olarak öne çıkan Edward Snowden, yapımcı ile birlikte gazetecilerden Naomi Brockwell’le özel bir bir söyleşi gerçekleştirmiş oldu. Snowden açıklaması içerisinde kripto para birimlerinin devamlılıklarını devam ettireceğini inanmış olduğunu ifade ederken, dijital merkez bankasına ait olan paraları (CBDC) ile alakalı parlak bir gelecek bulunmadığını ifade etti. Snowden’a bakılır ise CBDC’ler fiat para birimleri için çok önemli seviyede bir avantaj katmadan fazlasıyla uzak bir yapı üzerinde.

Dijital para çıkartma konusunda özel bir yarışa girmiş olan hükümetlerin de geleceğin dijital para birimlerinde yatmış olduğunu fark etmiş olduğu konusunda düşünceye sahip olan Snowden, devletlerin Bitcoin adlı kripto para birimlerine karşı rakipler yaratmaya çalışmakta olduğunu iddia etti.

‘Dijital bir durumdaki merkez bankasının para birimleri, hükümetin yapmış olduğu teşvik ödemelerini çok daha etkin bir biçimde dağıtabilmesinin daha da ilerisinde, fiat para birimlerinin genel bir şekilde halk için ciddi anlamda arzu uyandırmakta olan özelliklere sahip durumda bulunmayan tekrardan markalaşmış bir versiyonudur”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.