sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

SEC o dolandırıcılıkları ortaya çıkardı

30

SEC, Virgil Capital adlı platformun kurucusu için milyonlarca dolar değerine sahip kripto para dolandırıcılığı yapmış olduğunu ileri sürerek dava açmış durumda. SEC, söz konusu kurucunun Çin asıllı tefecilere ödeme gerçekleştirme amacıyla firmadan 1.7 milyon dolar tutarında para çekmeye çalışmakta olduğunu ve Coinbase benzerindeki bir takım kripto para borsaları üzerinde sahtecilik yapmakta olduğunu ifade etti.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Menkul Kıymetler ile Borsa Komisyonu (SEC), 92.4 milyon dolar tutarındaki kripto para birimi fonuna sahip bulunan Virgil Capital şirketinin kurucusu konumundaki Stefan Qin’e yatırımcıları dolandırmış olduğunu iddia ederek bir dava açmış oldu. Westlaw Today üzerinde paylaşılmış olan haber içerisinde, salı gününde açılmış olan söz konusu davada kuruculardan Qin’in fon yatırımlarıyla alakalı olarak yalan söylemiş olduğu ve 1.7 milyon dolar tutarındaki yatırımları ise Çin asıllı tefecilere ödeme gerçekleştirme amacıyla çekmeye çalışmakta olduğu ifade edildi.

New York’ta merkezi bulunan Virgil Capital şirketinin 23 yaşında bulunan kurucusu Stefan Qin’e açılmış olan bu dava sonrasında, SEC’in mahkeme içerisinden Qin’in sahip durumda bulunduğu bir başka fonda tutulmaya devam edilen 25 milyon dolar tutarındaki kripto paraları dondurmasını talep ettiği bilgisine de ulaşıldı. Öte yandan, Stefan Qin’in görevli olan avukatları da SEC’le iş birliği yapmanın yanı sıra somut bir takım deliller sunup yatırımcıların zarar görmelerini engellemeyi talep ettikleri de ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.