sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Ripple şirketine dava açılınca XRP fiyatında düşüş başladı

67

Ripple şirketinin CEO’su görevinde bulunan Brad Garlinghouse, XRP adlı kripto para birimi camiasına bir açıklamada bulundu ve Amerika Birleşik Devletleri’nin finans regülatörü olarak öne çıkan SEC’nin firmanın aleyhinde dava açacak olduğunun duyurusunu yaptı. SEC Ripple şirketinin üretmekte olduğu XRP adlı kripto para biriminin bir menkul kıymet olduğunu ve bundan dolayı da Ripple şirketinin tamamen usulsüz bir biçimde menkul kıymet satışı yapmakta olduğunu ileri sürüyor. XRP adlı kripto para biriminin fiyatı ise söz konusu bu duyurunun hemen sonrasında hızlı bir şekilde düşmeye başlamış oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Menkul Kıymet ile Borsa Komisyonu (SEC), seneler boyunca devam eden yasal mücadelenin hemen sonrasında Ripple şirketine karşı dava açma konusunda bir karar aldı. Bitcoin adlı kripto para birimi ve Ethereum adlı kripto para birimi gibi kripto paraların menkul kıymet durumda bulunmadığı açıklamasında bulunan SEC, XRP adlı kripto para biriminin ise bunlardan değişik bir şekilde menkul kıymet olduğu konusunda bir karara vermiş oldu. Regülatör bunu gerekçe göstererek Ripple şirketini de usulsüzlük yapmakla suçlamış oldu.

Fortune üzerinde yer alan habere bakılırsa göre davalı kısımda iki tane Ripple şirketinin yöneticisi yer alıyor olacak. Bu isimler ise Brad Garlinghouse ile birlikte Chris Larsen olarak öne çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.