sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.38
+525.82
Ethereum
$1,825.36
+31.54
Litecoin
$92.99
+4.77
DigitalCash
$58.53
+2.62
Monero
$156.21
-0.89
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.56
+0.48
Dogecoin
$0.08
0

Ripple şirketinin CTO’sundan XRP ağı konusunda açıklama

20

XRP ismine sahip kripto para birimini piyasaya çıkartmış olan Ripple şirketi, çok sık bir şekilde XRP adlı kripto para biriminin yatırımcıları tarafından da eleştirler alıyor. Özellikle de gerçekleştirilmekte olan toplu satışların yanı sıra Ripple şirketinin çok yüklü miktara sahip XRP adlı kripto para biriminin sahibi olması, yapılan eleştirilerin de temelini oluşturmakta. Fakat blockchain devi tarafından atılmış olan en son adımla beraber CTO görevinde bulunan David Schwartz’ın yapmış olduğu açıklama, yatırım yapanların eleştirilerini biraz olsa bile dindirecek olabilir.

Ripple şirketinin CTO’su görevinde bulunan Schwartz, XRP ağlarından biri olan XRP Ledger’ın 2020 senesinin Kasım ayı içerisinde yaşamış olduğu güncellemeyle alakalı sonuçları paylaşmış oldu. Ünlü durumda bulunan yönetici, söz konusu ağın optimizasyon performansıyla alakalı yapmış olduğu özel yorumu içerisinde bunun ‘inanması zor seviyede umut verici’ bir durumda bulunduğunu ifade etmiş oldu. Ripple şirketinin CTO’su, ileri gelen yazılım mühendislerinin sunmakta olduğu değişik performans optimizasyonlarının mevcut durumdaki kombinasyonunu yorumlayarak aslına bakılırsa XRP adlı kripto para birimi yatırımcıları için de iyi haber vermiş oldu.

Sistemi tam olarak altmış saniyelik duraklamalarla tekrardan başlatıp yoğunluk testine sokmuş olduğunu belirten CTO, bunun aslına bakılırsa ağda yer alan kodu güncellemeye veyahut benzeyen işlemler yapmaya benzemekte olduğunu belirtti. Hafıza tüketiminin yanı sıra veri işleme oranı ile birlikte bunun almış olduğu zamanı hesaplamış bulunan Schwartz, inanması zor sonuçlarla karşı karşıya kalmış olduğunu ifade etti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.