sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Avrupa’ya Binance Card müjdesi!

19

Kripto para borsalarının lideri konumunda yer alan Binance platformu, kullanıcılarına sunmuş olduğu Binance Visa kartlarını EEA (Avrupa Ekonomik Alanı) bölgesi üzerine göndermeye başlamış olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Yeni sunulmaya başlanan söz konusu bu kartla beraber kullanıcılar, Visa’nın kabul edilmekte olduğu her bir tarafta işlem yapma esnasında kripto varlıklarını kullanabiliyor olacak.

Binance adlı borsa, Eylül ayı içerisinde EEA bölgesinde yer alan kullanıcılarına özel olarak Binance Visa kart müjdesini duyurmuş ve 60 milyon tanenin üstündeki yerde kripto para birimlerini kullanarak harcama yapabilecek oldukları konusunda bir açıklamada bulunmuştu. Abonelik konusunda herhangi bir ücreti bulunmamakta olan Binance Visa kart kullanılarak gerçekleştirilen euro işlemleri içerisinde de herhangi bir işlem ücreti alınmıyor olacak.

İlave bir şekilde Binance platformu, her bir alım ve satım işlemi içerisinde kullanıcılar için %8’e kadar geri ödeme olanağı sunmakta olduğunu da ifade etmişti. 14 Aralık tarihi içerisinde duyurusu gerçekleştirilmiş olan bu kartlar de dün itibarıyla EEA bölgesi üzerine gönderilmeye başlanmış oldu.

Binance platformu, söz konusu bu yeni Visa kart ile kullanıcıların Ethereum adlı kripto para birimini kullanarak ödeme yapabilecek olduklarını da duyurmuş oldu. Kartı kullananlar, Binance Visa cüzdanları üzerine talep ettikleri oranda Ethereum adlı kripto para birimini aktarıp istekleri satın alma işlemini gerçekleştirebiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.