sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Dijital para konusunda ilginç bir itirafta bulundu

29

Kurumsal yatırımcılar arasında dünya üzerindeki en büyük finans kurumlarından bir tanesi olarak öne çıkan Citigroup’un CEO’su, geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu bir etkinlik kapsamında merkez bankasının dijital para birimleri konusunda çok önemli bir açıklama gerçekleştirdi. Nerdeyse 2 trilyon dolar tutarındaki toplam varlığa sahip durumda bulunan Citigroup’un CEO’su görevini üstlenen Michael Corbat, dünyanın genelinde pek çok devlete kendilerine ait dijital para birimlerini geliştirme hususunda yardımcı oldukları konusunda bir itirafta bulundu.

Corbat, CBDC ismiyle bilinirliği bulunan merkez bankası tarafından desteklenen dijital para birimlerinin finans sektörünün geleceğiyle ilgili kaçınılması zor bir gelişme olarak nitelendirmiş oldu ve sözlerini de şöyle sürdürdü; ‘Kendisine ait dijital para birimlerini üretmenin yanı sıra ticarileştirme hususunda dünyanın genelinde yer alan bazı hükümetlerle çalışmalar yapmaktayız.’

Corbat aslında tam olarak hangi ülkeler için yardımcı oldukları konusunda bir açıklamada bulunmadı. Fakat özellikle de son iki seneden beri merkez bankası tarafından desteklenen dijital para birimlerine yönelik duyulmaya başlanan dünyanın genelinde adeta bir zirve yapmaya başladığı da söylenebilir. Bu söz konusu artış, Corbat ile birlikte Citigroup’un dünya üzerindeki herhangi bir ülkeye yardım etmiş durumda bulunabileceğini de göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.