sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Ethereum fiyatı neden yükselmemekte?

124

Ethereum (ETH) adlı kripto para biriminin fiyatı özellikle de Bitcoin adlı kripto para biriminin düşüşünden dolayı tekrardan 600 dolar tutarının altına sarkmış olsa da son günlerde nerdeyse herkesin ETH adlı kripto para birimini konuşmakta olduğu söylenebilir. Yalnızca geçmiş olduğumuz 24 saatlik zaman diliminde ünlü milyarder ve aynı zamanda fon yöneticilerinden Paul Tudor Jones ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri’nin menkul kıymet regülatörlerinden SEC üyesi konumunda bulunan Hester Peirce Ethereum adlı kripto para birimiyle alakalı çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Pekala ETH adlı kripto para biriminin fiyatı bu kadar popülerliğin ve tanınmış olmanın ortasında niçin halen yatırımcıların talep ettiği noktaya çıkmayı başaramadı?

Amerika Birleşik Devletleri asıllı milyarderlerden Jones, bugün yapmış olduğu açıklama içerisinde genel olarak Bitcoin (BTC) adlı kripto para birimiyle ilgili konuşmuş oldu. Yahoo Finance’e özel açıklamalar gerçekleştiren Jones, BTC adlı kripto para birimi fiyatının yükselecek olduğunu düşünmekte bulunduğunu ifade etti. Jones bunun sırasında yalnızca BTC adlı kripto para biriminin değil, Ethereum adlı kripto para birimi gibi altcoinlerin de geleceğe sahip durumda bulunduğuna vurgu yaptı.

Ünlü durumda bulunan milyarder, kripto paralarla alakalı sektörün geleceğinin de çok daha değişik alanlardan ibaret olduğunu düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.