sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Ripple şirketinden başarı açıklaması

98

Fintech ile birlikte blockchain devlerinden biri olan Ripple şirketi yeni paylaşmış olduğu bir raporla beraber pek çok ülkeyle ilgili olarak çok yeni ve de teknolojik finansal düzen üzerinde tam olarak nasıl başarıya ulaşabilecek olduklarına yönelik ipuçları vermiş oldu. XRP adlı kripto para biriminin üreticisi konumunda bulunan Ripple şirketi bu rapor üzerinde birkaç tane değişik kıtaya yayılmış durumda bulunan ülkeleri de değerlendirmiş oldu. Rapor içerisinde Türkiye’ye de yer verilmiş değil.

Ripple firması, yayınlamış olduğu bir rapor aracıyla dijital para transferi süreçleri konusundaki yeniliklere adapte olmanın yanı sıra bu yarış üzerinde öne geçme amacıyla bir takım tüyolar paylaşmış oldu. Ülkeleri kendilerine ait standartların yanı sıra kullanıcı tabanlarına göre incelemekte olan Ripple şirketi, 10 taneden çok ülkeyle ilgili olarak başarıya gitmekte bulunan yolda odaklanılması gereli güçlü tarafların da altını çizmiş oldu.

Ripple şirketi söz konusu bu rapor içerisinde, dijital paralarla alakalı transfer sürecinin yapı taşı olarak öne çıkan geleneksel mesajlaşma ağlarının yavaş bir durumda bulunduğu ve ödeme süreci konusunda hiç bir şekilde şeffaf bir görünüm vermemekte olduğunu iddia etti. Bu söz konusu ağların yapı olarak fazlasıyla sınırlı bir durumda bulunduğuna değinmekte olan rapor, bankalarla yürütülmekte olan süreçlerin fazlasıyla uzun ve çok daha acılı olduklarını da belirtmiş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.