sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin Londra kentinde mi geliştirildi?

23

Bitcoin adlı kripto para biriminin kurucusu Satoshi Nakamoto’yla ilgili olarak elde yer alan mevcut bilgiler ile yola çıkıldığı zaman kendisinin tam olarak nereli olduğunu net bir biçimde söyleme aslında fazlasıyla da zor. Fakat bir internet sitesi üzerinde paylaşılmakta olan bir argümana bakarak gerçekleştirilen çevrim içi taramalardan sonra Nakamoto’nun Bitcoin adlı kripto para biriminin geliştirilme aşamalarında Londra kentinde yaşamakta olduğu ileri sürüldü.

Bitcoin adlı kripto para biriminin kurucusu Satoshi Nakamoto, gerek dijital dünya üzerine katkılarından dolayı gerekse de gizemi ile birlikte en çok bilinen bilgisayar bilimciler arasında gösterilmekte. Nakamoto, 2008 senesi içerisinde duyurmuş olduğu Bitcoin adlı kripto para birimi teknolojisiyle kriptografiyle alakalı terimin yaygınlaşması konusunda çok önemli rol oynamış ve internet dünyasının kendi para birimine sahip durumda bulunmasını sağlamıştı.

Satoshi Nakamoto adına sahip olan gizemli kişi veyahut kişilerle alakalı var olan bilgiler de maalesef çok daha kısıtlı bir durumda. Nakamoto, Bitcoin adlı kripto para birimini geliştirmenin yanı sıra yaygınlaştırma aşaması içerisinde internet üzerinde fazlasıyla da aktif çalışmalar devam ettirdi. Fakat 2011 senesinin ortalarına doğru gelindiği zaman da hiçbir açıklama gerçekleştirmeden projenin bütün adımlarından çekilmiş oldu.

Zaten kendisi ile alakalı detayların fazlasıyla kısıtlı bir durumda bulunması, onu yeteri kadar gizemli kılmaktaydı lakin (her ne denli açık kaynaklı bir şekilde geliştirilmiş olsa da) mucidi konumunda bulunduğu projeden aniden elini eteğini çekmiş olması işleri çok daha fazla ilginç hale getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.