sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Binance’nin ceosu kurumsal yatırımcı açıklamasıyla ümit verdi

26

Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao Bloomberg ekibine yapmış olduğu açıklamalar üzerinde işlerin gayet yolunda ilerlemekte olduğunu ve borsanın genel bir durumdaki gidişattan memnun durumda bulunduğunu ifade etti.

Dünya üzerindeki en büyük kripto para borsası olarak öne çıkan Binance adlı platformun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao, Bloomberg platformuna çok yeni bir röportaj vermiş oldu. Zhao söz konusu bu röportajının esnasında kripto paralarla alakalı piyasanın ve Binance adlı platformun genel gidişatını yorumlayarak sektör içerisindeki yasal gelişmeleri de değerlendirmiş oldu. Zhao ayrıca genel durumda bulunan gidişattan memnun olduklarını açık bir şekilde ifade etti.

Bitcoin (BTC) adlı kripto para birimi son günlerde yaşamış olduğu çok ani yükselmeler ile birlikte son iki senenin de zirvesini görmüş oldu. Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao bu söz konusu sürecin içinde yatırımcı kısmında çok daha fazla hareketlilik görmeye başlamış olduklarını açık bir şekilde ifade etti: ‘Şu zamanlarda borsa üzerindeki yeni kullanıcı sayısının artış göstermeye başlamakta olduğunu, kitle kabulünün çoğalmış olduğunu ve bir durumda bulunan kurumsal yatırımcıların hareketlenmeye başlamış olduğunu kesin bir şekilde ifade edebilirim. Genel bir şekilde de işler tıkırında gitmekte.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.