sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$19,665.09
-214.07
Ethereum
$1,102.07
-22.3
Litecoin
$48.54
-2.95
DigitalCash
$42.42
-0.93
Monero
$121.95
+1.33
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$14.67
-0.45
Dogecoin
$0.07
-0

Bitcoin rallisinin arkasında ne var?

134

Whalemap platformunda yer alan analistler, son zamanlarda Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatında görülmüş olan yükselişin arkasında FOMO bulunabileceğini iddia eden bir paylaşımda bulundu. Söz konusu bu açıklamaya bakılırsa, bahsi geçen FOMO etkisi, kurumsal bir durumdaki yatırımcılar tarafından oluşturulmuş oldu.

Whalemap ismine sahip olan analiz platformu, harcanmamış durumda bulunan Bitcoin adlı kripto para birimi grafiğinin üsünde kurumsal FOMO etkisi görülmekte olduğunu iddia etti. Grafik içerisinde işaret edilmiş olan Bitcoin adlı kripto para biriminin balina kümeleri, Bitcoin adlı kripto para birimi balinalarının şu anda ellerinde bulundurmakta oldukları BTC adlı kripto para birimini satın almış oldukları fiyatı temsil etmekte. Bitcoin adlı kripto para biriminin balina kümeleri, 10.000 tanenin üstünde BTC adlı kripto para birimi yer alan adresleri ifade etmekteler.

Yatırımcıların devamlı bir şekilde yükseleceğinden korkmakta oldukları bir varlığı daha çok satın alıyor olmalarını anlatmakta bulunan FOMO, Whalemap platformundaki analistlerine bakılırsa Bitcoin adlı kripto para biriminde görülmüş olan tabloyla alakalı da olumlu bir işarettir. ‘Kurumsal bir durumdaki FOMO işte bu şekilde görünüyor’ ifadelerine yer veren Whalemap, Cointelegraph’ın aktarmış olduğu bilgilere bakılırsa bu vaziyeti Bitcoin adlı kripto para birimini pozitif bir şekilde yorumlamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.