sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin işlem ücretlerinde neden ani bir yükseliş oldu?

34

Bitcoin adlı kripto para biriminin işlem ücretinde yükselme görülmeye başlanınca konuyla alakalı olarak kullanıcılardan bazıları da paylaşımlar gerçekleştirmeye başladı. Reddit platformunun üstünde birkaç tane kullanıcı, Bitcoin adlı kripto para birimi işlem ücretlerinin ani bir şekilde artmaya başlamış olduğunu ve 2018 senesinin Ocak ayından bu zamana kadar görülmekte olan en üst seviyeye çıkmış olduğunu ifade etti.

Artış gösteren Bitcoin adlı kripto para biriminin işlem ücreti kullanıcılardan bazılarının dikkatini çekmeyi de başarmış oldu. Reddit üzerinde paylaşılmış olan bazı analizlere bakılırsa, Bitcoin adlı kripto para biriminin işlem ücretleri (fee) yeniden yükselişe geçmiş oldu ve bunla beraber Bitcoin adlı kripto para biriminin ağında onaylanmamış durumda bulunan işlemlerin sayısı da geçmiş olduğumuz iki senede görülmüş olan en yüksek seviyeye ulaşmış oldu.

BTC adlı kripto para biriminin fee ücreti, bitinfocharts üzerinde yer alan verilere bakılırsa 13.14 dolar tutarına yükseldi. Böyle olması da toplam olarak %540 seviyelerinde bir artış anlamına geliyor. Konuyla alakalı bir şekilde, kullanıcıların Bitcoin adlı kripto para birimi işlemlerinde bir takım yavaşlamalardan şikayet etmekte oldukları da ifade edilmiş oldu. Kullanıcılardan bir tanesi, Reddit platformu üzerindeki yorumlarda bu söz konusu yükselişin normal bir durumda bulunmadığını savundu ve ayrıca herhangi bir rallinin veyahut günlük haber akışının bu duruma sebep olmuş olamayacağını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.