sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$19,665.09
-214.07
Ethereum
$1,102.07
-22.3
Litecoin
$48.54
-2.95
DigitalCash
$42.42
-0.93
Monero
$121.95
+1.33
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$14.67
-0.45
Dogecoin
$0.07
-0

Ripple CTO’sundan açıklama geldi

99

Ripple şirketinin CTO’su görevinde bulunan David Schwartz, Twitter üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım içerisinde Ripple şirketinin gelişmesinin önüne yer alan engelleri açıklamış oldu. Twitter akışı üzerinde, bankaların XRP adlı kripto para birimini köprü varlık şeklinde kullanmayı talep etmeleri ve bu hususta karşılaşılmış olan türlü engeller üstüne de konuşulmuş oldu.

David Schwartz, mevcut durumdaki bankaların Ripple şirketi (XRP) gibi kripto para birimlerini köprü varlık şeklinde kullanıyor olmasının bir takım sorunlara sebep olduğunu da iddia etti. Schwartz’a bakılır ise, köprü varlıkların müşteriler tarafından kullanılıp yeni ürün ortaya çıkartmış olması yeni müşteriler için gereksinim duyulmasına sebep oluyor ve böyle olması da firmanın çok daha yavaş gelişim göstermesine sebep olmakta.

Twitter kullanıcılarından biri, David Schwartz ile birlikte John McAfee’nin tweetlerinin yer aldığı bir görsel paylaşımında bulundu. Görsel üzerinde, Ripple şirketinin CTO’sunun 2018 tarihinde yapmış olduğu bir yorumuna yer verilmişti. Yorum üzerinde Schwartz’ın ‘Bize bir yarar sağlaması açısından bundan böyle fazlasıyla geç. XRP adlı kripto para stratejimiz o denli uzun bir zaman bekleyemez.’ ifadelere yer verdi görülmekte. David Schwartz ise 2018 tarihine sahip tweetinin paylaşılmış olduğu bu söz konusu gönderiye 28 Ekim tarihi içerisinde cevap vermiş oldu. Bu sefer yanıtında, o tweeti yalnızca bankaların kendi inisiyatiflerini kullanıp dijital bir durumdaki varlıkları benimsemelerini bekleyecek olduklarını ifade etmiş olduğunu belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.