sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin’de yükseliş olacak mı?

35

Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı kullanılmış olan Exchange Whale Index (Borsa üzerindeki Balina Endeksi diye türkçeleştirmek mümkün) fiyat üzerinde yeni bir yükseliş olmasına işaret etmekte olabilir. CryptoQuant şirketinin CEO’su görevinde buluna nKi Young Ju, bu söz konusu endeksin aylardan beri hiç gerçekleşmediği kadar düşük bir seviyeye gerilemiş olduğunu ifade etti. Bu söz konusu endeks son olarak bu denli düşmüş olduğunda Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı %150 seviyesinde yükselmiş oldu.

Borsa üzerinde yer alan Balina Endeksi, ‘‘balina’’ şeklinde tanımlanmış olan adreslerin borsalara yolladıkları Bitcoin adlı kripto para birimi miktarına göre şekillenmekte olan bir endekstir. Bu söz konusu endeksin düşük seviyeleri göstermekte olması Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı çok olumlu bir gelişme şeklinde yorumlanıyor. Ve ayrıca CryptoQuant şirketinin CEO’suna bakılırsa bu söz konusu endeks şu zamanlarda son ayların en düşük seviyesini göstermeye başladı.

CryptoQuant şirketinin CEO’su görevinde bulunan Ki Young Ju bu söz konusu endeksle alakalı yapmış olduğu açıklamalarda endeksin ‘ardımızda bırakmış olduğumuz son 1 senenin en düşük seviyelerinde’ bulunduğunu, balinaların da bundan böyle borsalara çok daha az bir miktarda Bitcoin adlı kripto para birimi yolladığını, farklı bir deyişle de ‘dump’ ile alakalı akımın zayıflamaya başlamış olduğunu ifade etti. Dump kısmında yaşanmış olan söz konusu bu zayıflama pump kısmına da artı şeklinde yansıyacak olabilir ve Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı da bunun sayesinde yükselişe geçecek olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.