sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

BurgerSwap tam olarak nedir?

61

Türkiye’den çıkan bir DeFi projesi olarak öne çıkan BurgerSwap birkaç günlük zamna diliminde yüz milyonlarca dolar tutarında likidite elde etmeyi başardı. Binance şirketinin CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao’nun da gözünden hiç bir şekilde kaçmamış olan BurgerSwap (BURGER) tam olarak nedir?

Binance platformunun DeFi projeleriyle ilgili olarak 100 milyon dolar tutarında fon ayırmış olduğu konusunda duyuru yapmasının hemen sonrasında Binance Smart Chain tabanına sahip çok daha yeni bir DeFi projesinin duyurusu yapılmış oldu: BurgerSwap. SushiSwap adlı tokene rakip şeklinde geliştirilmiş olan söz konusu bu platform, piyasaya 10 Eylül tarihinde giriş gerçekleştirmiş olmasına karşın daha şimdiden 100 milyon dolar tutarında bir likidite elde etmiş oldu.

BurgerSwap platformunun söz konusu bu başarısı da kripto para takipçisi olanların gözünden kaçmış değil. Gerek yerli bir durumdaki kripto para takipçileri gerekse yabancı bir durumdaki kripto para takipçileri BurgerSwap ile alkalaı araştırma yapmaya başlamış durumdayken bu söz konusu isimlerin arasında Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao da yer almış oldu. Zhao yapmış olduğu değerlendirmelerde BurgerSwap ile alakalı yapmış olduğu özel incelemelerden sonra söz konusu bu projenin Türkiye asıllı araştırmacılar tarafından geliştirilmiş olduğunun farkına vrdı. Zhao’nun bunla alakalı olarak paylaşmış olduğu tweet ise gözlerin BurgerSwap’e dönmeye başlamasına sebep oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.