sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin madencilerinin ucuz elektrik devri bitti

25

Çin’de yer alan İç Moğolistan bölgesi içerisindeki Bitcoin adlı kripto para birimi madencilerinin bundan böyle işlemlerini devam ettirebilmeleri amacıyla ucuz elektriğe ulaşamayacak oldukları ifade edilmekte. Çin de merkezi bulunan haber kaynaklarından Weixin’in aktarmış olduğu özel bilgilere bakılırsa genel olarak ucuz elektrik elde edilmesini sağlamakta bulunan Kuzey Çin’in iklim şartları üzerinde görülmeye başlanan değişim ise bunun temel nedenlerinden biri.

Kuzey Çin bölgesi aslına bakılırsa AntPool benzerindeki çok büyük Bitcoin kripto para madencilik firmalarının ortaya çıkması konusunda da çok önemli bir rol oynamıştı. Her sene içerisinde milyonlarca dolar tutarında kazanç elde etmiş olan AntPool şirketi de bu örneklerden yalnızca bir tanesi konumunda. Çin’in Bitcoin adlı kripto para birimi ağı üzerindeki hashrate’in toplamının ortalama bir şekilde %60’lık kısmını elinde bulundurmakta olduğu biliniyor ve bunun temel nedenlerinden bir tanesi de çok ucuz durumda olan elektrik.

Colin Wu’nun aktarmış olduğu özel bilgilere bakılırsa Çin’in İç Moğolistan bölgesi 24 Ağustos tarihi içerisinde hiç bir şekilde beklenmeyen bir bildiri paylaşarak, kripto para madencilik firmalarına verilmekte olan ucuz elektriğin önünü kesmiş oldu. böyle olması da madencilerin elektrik masrafını ortalama bir şekilde %33 seviyesinde arttırmış olacak. bu şekilde ani bir artış yaşanmış olması pek çok madencilik tesisiyle ilgili işleri değiştirecek olabilir ve durum kapanma kararı alınmasına kadar gidecek olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.