sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

TD BANK için büyük bir ceza

196

Amerikan bankacılık devlerinden biri olarak öne çıkan TD Bank, müşterilerinden yasa dışı bir biçimde komisyon kestiğinden dolayı para cezası ödemek zorunda. Toplam olarak 1.42 milyon tane müşteriden yasa dışı bir şekilde limit üstünde para çekim ücreti kesmiş bulunan TD Bank; bu söz konusu müşterilerine tam tamına 122 milyon dolar tutarında bir tazminat ödemesi yapacak.

Bankalardan bazılarının müşterileri ATM’lere giderek banka kartlarında yer alan limitin daha da üzerinde para çekebilmekteler. Bankalar bu söz konusu işlemler esnasında arada yer alan miktar farkını kapatabilmek amacıyla da müşterilerden limit üstünde bir para çekim ücreti şeklinde isimlendirilen bir bedel kesmekteler. Örneklendirmek gerekir ise; TD Bank müşterisi olanlar kart limitlerinden beş dolar tutarında daha çok para çekmeye çalıştıklarında 35 dolar tutarında limit üstü para çekim ücreti ödemek mecburiyetinde kalmaktalar.

Bankaların mevcut durumdaki müşterilerinden limit üstünde para çekim ücreti kesmeleri konusunda yasal bir şekilde herhangi bir sakınca bulunmuyor. Lakin bankaların bu konuyla ilgili herhangi bir yasayı ihlal etmemek amacıyla da bu söz konusu ücreti kesmeden hemen öncesinde müşterilerini böyle bir şeyden haberdar etmeleri, bu şekilde bir ücretin kesileceğini açıkça belirtmeleri gerekli

Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Tüketici Finansal Koruma Bürosu aracılığıyla yapılmış olan soruşturmalar, TD Bank’in bu söz konusu koşulu yerine getirmemiş olduğunu da göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.