sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

BitMEX platformundan kullanıcıları için 6 aylık bir zaman

25

Kripto paralarla alakalı borsalar arasında bulunan türev borsalarından BitMEX platformu, bundan böyle müşterilerini tanıyor olacak. BitMEX platformu resmi sitesi üzerinde yapmış olduğu özel bir açıklama ile birlikte Müşterini Tanı (KYC) programını başlatacak oldukları konusunda duyuruda bulundu. BitMEX isimli borsa, kullanıcılarının platform üzerinde işlem yapmayı sürdürebilmeleri amacıyla 28 Ağustos tarihinde yayınlanacak KYC programı ile birlikte 12 Şubat 2021’e kadar kimliklerini doğrulamasının gerekli olduğunu ifade etti.

BitMEX Blog platformunun üstünden yapılmış olan duyuruya bakılırsa, kullanıcıları için çok daha güvenli bir ticaret ortamı hazırlayabilmek amacıyla müşteri tanıma programını başlatmış olacak. 28 Ağustos 2020 tarihinde başlatacak oldukları söz konusu bu programa bütün müşterilerinin katılabilmesi amacıyla altı ay zaman tanımış olan BitMEX platformu, programa dahil olarak doğrulama işlemini tamamlamış olan kullanıcıların arasında büyük ödüle sahip bir yarışma yapacağını da ifade etti. Yarışmayla alakalı olarak detayları ilerleyen günler içerisinde paylaşacak oldukları konusunda da açıklamalar yaptı.

Kripto paralarla alakalı ekosistemin en önemli yapı taşının güven olarak öne çıktığını ifade eden BitMEX platformu; gelişme gösteren uluslararası bir durumdaki düzenleyici standartlara uyum sağlayabilmek, borsanın içinde müşterinin güvenliğini sağlamanın yanı sır borsa içinde meydana gelebilecek beklenmedik ve kimsenin istemediği durumlara karşı kullanıcıyı mağdur etmemek amacıyla müşteri tanımaya yönelmiş olduklarını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.