sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.38
+525.82
Ethereum
$1,825.36
+31.54
Litecoin
$92.99
+4.77
DigitalCash
$58.53
+2.62
Monero
$156.21
-0.89
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.56
+0.48
Dogecoin
$0.08
0

Binance platformunun talebini kabul etmediler

23

Inside Paradeplatz adına sahip bir haber kaynağı aracılığıyla aktarılmış olan bilgilere bakılırsa Lihtenştayn‘ın finansal regülatörlerinden FSA, Binance ismini sahip kripto para borsasının güncel isteğini kabul etmedi. Binance platformu 2019 senesinin sonlarından bu yana iflasın eşiğinde olduğu bilinen Union Bank AG içerisinde hisse satın almasıyla alakalı talebi, finansal regülatör aracılığıyla kabul görülmedi.

Binance ismine sahip kripto para borsasının CEO’su görevindeki Changpeng Zhao bugün içerisinde Twitter üstünden yapmış olduğu bir açıklama içeriside ”kötü durumdaki haberlerin tamamının dedikodu” olarak öne çıktığını belirtmiş olsa da bunun Union Bank AG şirketiyle alakalı olduğunu belirtmemiş idi. Finansal bir durumdaki regülatörün Binance CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao’nun alakalı banka iflas etmesinin ardından bankanın en büyük hissedarı olmasını da kabul etmemiş olduğu belirtilmekte.

Inside Paradeplatz isimli kaynak finansal bir durumdaki regülatörün özellikle Zhao’nun işlemleri elinde yer alan kripto para birimini itibari paraya çevirmesinin ardından yapma teklifini kabul etmemekte olduğunu ve anlaşmanın bundan dolayı da yatmış olduğuna vurgu yapıyor. Zhao’nun bu söz konusu parayı CL1 Foundation adına sahip bir kurum aracılığıyla yapmayı talep ettiği de belirtilmekte. Çin asıllı girişimcinin bu anlaşmayla ilgili olarak 15 milyon İsviçre Frangı ödeme konusunda hazır durumda bulunduğu da aktarılmakta.

Ülkede yer alan finansal regülatör ise Aralık ayı içerisinde bu teklife sıcak bakmış olsa bile Binance platformunun ödeme yönteminin işleri değiştirmekte olduğu belirtilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.