sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Bankaların Bitcoin biriktirmeye başladığını açıkladı

73

Morgan Creek Digital şirketinin kurucuları arasındaki Jason Williams, şu zamanlarda pek çok bankanın yüklü miktara sahip Bitcoin adlı kripto para birimi alımı yaptığını düşünmekte.

JPMorgan Chase ile birlikte Goldman Sachs benzerindeki dev bankalar şu zamana kadar Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı birbirinden değişik açıklamalar gerçekleştirdiler. Bu söz konusu bankalar bazı dönemlerde Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte öteki kripto para birimlerini destekleyen bazı ifadeler kullanmakta olsalar bile halen Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı net bir tavır sergilemiyorlar.

Morgan Creek Digital şirketinin kurucuları arasında yer alan Jason Williams de dev bankaların Bitcoin adlı kripto para birimine karşı sergilemekte oldukları bu tavrın nedensiz bir durumda bulunmadığını düşünmekte. Hatta ayrıca onun görüşlerine bakılır ise bankaların Bitcoin adlı kripto para birimine karşı kasıtlı bir şekilde bu kadar belirsiz bir tavır sergilemekteler.

Jason Williams ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde sosyal medya hesabı üzerinden bir gönderi paylaşımınd bulunarak bankaların Bitcoin adlı kripto para birimiyle olan ilişkisini yorumlamış oldu.

Williams Twitter platformu üstünden paylaşmış olduğu bu gönderisi üzerinde şu anda pek çok büyük bankanın Bitcoin adlı kripto para birimini takip etmekte olduğu imasında bulundu. Williams ayrıca bankaların şu zamanlarda yüklü miktarlara sahip Bitcoin adlı kripto para birimi biriktirmeye başlamış olduklarını, ucuz fiyattan BTC adlı kripto para birimi almaya devam edebilmek amacıyla da Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı herhangi bir açıklama yapmamakta olduklarını iddia etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.